Mapa strony A A A

News

news

W dniach 10 – 17 czerwca 2013 roku Wiktor wziął udział w III Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Baden-Baden, w którym uczestniczyły najzdolniejsze dzieci z całego świata, otrzymał tam I nagrodę.

Dnia 24 marca 2013 roku Wiktor Sommer otrzymał nagrodę I-go stopnia Prezydenta Miasta Koszalina.
„Serdecznie gratuluje sukcesów odniesionych w 2012 roku, składam wyrazy uznania i podziękowania za wysiłek włożony w rozwijanie artystycznych zainteresowań i niesłabnący zapał w odkrywaniu i zgłębianiu zakamarków sztuki.
Życzę kolejnych udanych występów i prezentacji, powodzenia w realizacji twórczych inicjatyw oraz dużo uśmiechu i wszelkiej pomyślności”.


Prezydent Miasta Koszalina
Piotr Jedliński


news

Na 59 Międzynarodowym Konkursie Grotrian Steinweg Klavierspielwettbewerb im. Klary Schumann Wiktor pokonał w swojej kategorii wiekowej kilkunastu równie utalentowanych rówieśników z całego świata. Swoim wykonaniem pierwszej części Sonaty F-dur J. Haydna, Nokturnu cis-moll F. Chopina i Tarantelli S. Prokofiewa zachwycił jurorów i publiczność.
news

Wiktor wziął udział w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Monachium, w którym uczestniczą najzdolniejsze dzieci z całego świata, otrzymał tam główną nagrodę w kategorii dzieci do lat ośmiu.